wachlarz hiszpański HOLI FLOWERS 23 cm

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

45.00
Kolor podstawowy:
cyklamen
dodaj do schowka

Opis produktu wachlarz hiszpański HOLI FLOWERS 23 cm

Wachlarze ręcznie malowane pełne 23 cm.

 

Namalowane (po obu stronach) kolorowe środki kwiatów ze słupkami i pręcikami :-)kształtem przypominają maki.   Mogą też kojarzyć się z kolorowymi kreseczkami - a'la iskry ze sztucznych ogni, unoszące sie ku górze w trakcie hinduskiego święta radości i wiosny HOLIStąd ich nasza nazwa HOLI FLOWERS.

Stelaż drewniany, na górze połączony splisowaną i wyciętą w łagodne fale tkaniną, o szerokości od ok. 1 do 2,5 cm, tworzącą płatki kwiatów.

Na dole przy rękojeści przymocowany jest "srebrny" wygięty nit - umożliwiającym trzymanie wachlarza jednym palcem właśnie za tę metalową rączkę (lub dorobienie do niego bransoletki na rękę).

 

 

 

Polecamy dla osób radosnych, które lubią taką ferię kolorów

oraz do przedstawień teatralnych.

Przy szybkim rozkładaniu i składaniu wydają dość głośny i szeleszczący dźwiękAtrybut ten można wykorzystać w przedstawieniach lub aby zwrócić na siebie uwagę :-)

Łatwo się otwierają i zamykają. Bardzo dobrze wachlują.

 

 

 

UWAGA:

Jeśli w koszyku pojawi się niższa cena (niż 44 zł) oznacza to, że z danego koloru została ostatnia lub ostatnie sztuki, które mogą mieć drobne niedoskonałości, nie mającą jednak wpływu na użytkowanie wachlarza.

W chwili obecnej pozostały na stanie wachlarz w kolorze żółtym został przeceniony na 39 zł, gdyż na jednej głównej listewce (w jej górnej częśći), ma odciśniętą kropkę/plamkę (widoczną przy oglądaniu wachlarza z bliska).

 

W razie pytań prosimy o mail na sklep(at)bella-arabella.pl - prześlemy zdjęcie ze zbliżeniem lub zadzwonimy.

 

 

 

Długość po złożeniu: 23 cm.

Producent: Hiszpania

 

Parametry techniczne produktu wachlarz hiszpański HOLI FLOWERS 23 cm

ParametrWartość
Kolor podstawowycyklamen
Tagi: kwiat maku