Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

 

 

 

 

 

e-mail: sklep@bella-arabella.pl

 

Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego Bella-Arabella.

Regulamin określa zasady korzystania ze Sklepu Internetowego, w tym składania zamówień na produkty ze Sklepu, dostarczania Kupującemu zamówionych produktów oraz uprawnień Kupującego do anulowania lub odstąpienia od umowy sprzedaży.

Sklep internetowy Bella-Arabella, zwany dalej Sklepem, prowadzony jest przez firmę koinko net zarejestrowaną w EDG 518 264, numer NIP 684-109-91-70

I. Składanie zamówień.

 1. Zamówienia można składać poprzez stronę internetową (www.bella-arabella.pl) 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu. Prosimy jednak pamiętać, że biuro Sklepu jest czynne oraz realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.
 2. Osoby korzystające ze Sklepu powinny wiedzieć, że obsługa Kupujących odbywa się z wykorzystaniem systemów teleinformatycznych pozwalających gromadzić, przetwarzać i przechowywać dane poprzez sieć telekomunikacyjną (Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz. ust. z 2002 r. nr 144, poz. 1204).
 3. Kupujący, korzystając ze Sklepu powinien dysponować urządzeniem, które posiada aktywne, obustronne połączenie z internetem z wykorzystaniem protokołu https. Na urządzeniu powinna być zainstalowana przeglądarka internetowa obsługująca html 5 oraz arkusze CSS, np. Google Chrome, IE, Mozilla Firefox, Opera lub Safari.
 4. Ze Sklepem można kontaktować się drogą elektroniczną pod adresem: sklep@bella-arabella.pl.
 5. Korzystanie z usług Sklepu oznacza, iż Kupujący zapoznał się z niniejszym Regulaminem i w pełni go akceptuje.
 6. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, zaznaczenie wybranej formy dostawy i płatności oraz przesłanie tak wypełnionego zamówienia z panela zakupów. Podane w zamówieniu: adres e-mail i numer telefonu są  potrzebne do prawidłowego zrealizowania umowy sprzedaży.
 7. Do zawarcia umowy dochodzi w momencie potwierdzenia zamówienia przez Sklep. Kupujący otrzymuje e-maila z wyszczególnionymi produktami, formami płatności i dostawy. Sklep zastrzega sobie prawo do telefonicznego lub mailowego kontaktu w przypadku zamówienia powyżej 500 zł w celu potwierdzenia zamówienia.
 8. Sklep zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku, gdy formularz zamówienia zostanie wypełniony błędnie, transakcja nie uzyska prawidłowej autoryzacji w systemie płatniczym PayU, Kupujący nie przeleje wymaganej kwoty na konto Sklepu we wskazanym terminie (w przypadku płatności przelewem) lub przesyłka nie zostanie odebrana z Poczty Polskiej/od Kuriera. W celu wyjaśnienia zaistniałych sytuacji Sklep ma prawo skontaktować się z Kupującym.
 9. Ceny podane przez sprzedającego wyrażone są w PLN, zawierają należny podatek VAT. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez informowania o tym Kupujących. W przypadku złożonych zamówień wiążącą jest cena z dnia złożenia zamówienia.
 10. Sklep akceptuje poniższe formy płatności;
 • elektroniczna, obsługiwaną przez firmę PayU,
 • płatność przy odbiorze.

11. Kupujący decyduje się na formę płatności podczas składania zamówienia.

12. Kupujący, każdorazowo zgadza się na wystawienie faktury VAT bez jego podpisu (dotyczy tylko transakcji potwierdzanych fakturą VAT).

13. Kupujący ma możliwość zrezygnować z zakupów na każdym etapie składania zamówienia.

 

 

II. Realizacja zamówienia/koszty wysyłki

 1. Zamówione produkty wysyłamy na podany w zamówieniu adres bezpośrednio po skompletowaniu, czyli po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. Kupujący otrzymuje e-maila z informacją o przekazaniu zamówienia do wysłania.
 2. Termin otrzymania zamówienia = czas realizacji zamówienia + czas dostawy.
 3. Dostępność produktu oznacza czas realizacji zamówienia i może mieć następujące oznaczenia:
 • dostępny od ręki - produkt znajduje się w naszym magazynie,
 • dostępny w 48 godzin - produkt znajduje się w magazynie naszego dostawcy,
 • dostępny do 7 dni roboczych - produkt jest trudno dostępny i musi zostać sprowadzony,
 • dostępny na zamówienie - produkt dostępny jest na zamówienie,
 • chwilowo niedostępny - produkt jest aktualnie niedostępny.

4. Oznaczenie dostępności informuje, ile dni roboczych zazwyczaj upływa od chwili złożenia zamówienia do momentu skompletowania zamówionych produktów i przygotowania ich do wysyłki.

5. Czas dostawy, za pośrednictwem Poczty Polskiej, to zazwyczaj następny dzień roboczy po dokonaniu wysyłki w przypadku przesyłki Paczka+ / Ekspress lub 2-5 dni roboczych dla przesyłek poleconych ekonomicznych lub 1-2 dni dla przesyłek poleconych priorytetowych. Czas dostawy jest deklarowanym terminem przewoźnika (dokładne informacje dotyczące nadania przesyłek przez PP znajdują się pod tym linnkie: https://www.poczta-polska.pl/paczki-i-listy/wysylka/listy/list-polecony/).

6. W przypadku płatności przelewem, czas kompletowania przesyłki rozpoczyna się w momencie otrzymania potwierdzenia realizacji przelewu.

7. W przypadku niedostępności produktów w magazynie i u dostawców Sklepu Kupujący jest o tym informowany i może podjąć decyzję o częściowej realizacji, wydłużeniu oczekiwania, ma również prawo do rezygnacji z zamówienia.

8. Koszty wysyłki pokrywa Kupujący.

9. Specyfikacja opłat za przesyłki w zależności od formy dostawy i sposobu płatności (ceny zawierają podatek VAT).

(Podane koszty dostawy dotyczą terytorium Polski):

 

 

Poczta Polska

Paczka+ / Ekspress

Przelew/Karta płatnicza

10 zł

17 zł

Za pobraniem

19 zł

20 zł

 

 

Zamówienia o wartości powyżej 250 zł brutto wysyłane są na koszt Sklepu (dotyczy terytorium Polski).

 

III. Gwarancje i zwroty

 1. Wszystkie produkty oferowane w Sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na polski rynek.
 2. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz. U. z 2000, nr 22, poz. 271) klient ma prawo zwrotu zakupionych produktów w stanie niezmienionym bez podania przyczyn do 14 dni od daty dostawy przesyłki. Więcej w zakładce: Zwrot zakupionych produktów. Kupujący na swój koszt odsyła do Sklepu zakupione produkty w stanie nie uszkodzonym.

 

IV. Ochrona danych osobowych, bezpieczeństwo zakupów.

 1. Złożenie zamówienia w sklepie Bella-Arabella.pl wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U.Nr 133. poz. 883).
 2. Udostępnione dane osobowe będą przechowywane w bazie danych administratora i będą wykorzystywane w celu prawidłowej realizacji umowy sprzedaży.
 3. Klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.
 4. Więcej w zakładce: Ochrona danych osobowych

 

V. Postanowienia końcowe.

 1. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Zamówienie, które zostanie złożone przed datą opublikowania zmienionego Regulaminu, będzie realizowane na podstawie Regulaminu obowiązującego w dniu składania zamówienia.